Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in Icardi ile Zaniolo dileği

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Konya Galatasaraylılar Derneğinde taraftarlarla buluştu. Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında Arabam.com Konyaspor’a konuk olacakları maç öncesi dernek binasına gelen Özbek’i taraftarlar, dernek başkanı Zeki Cihat Poçan ve beraberindekiler karşıladı.

Ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özbek, Konya’daki Galatasaray taraftarlarına teşekkür ederek, bu ilginin giderek büyüyeceğini söyledi.

Futbol camiası olarak, kısır tartışmaların son bulmasını istediklerini ifade eden Özbek, “Oynadığımız Kasımpaşa maçına ilişkin, sosyal medyada dolaşan görüntüler eğer doğruysa, inanması mümkün değil. Nasıl böyle bir şey olabiliyor, ortaya nasıl böyle bir durum çıkıyor, ben inanmak istemiyorum. Konuyla ilgili değerli federasyonumuz herhalde bir açıklama yapacaktır.” dedi.

ICARDI’NİN BONSERVİSİ ZANIOLO

Özbek, futbolculardan Icardi ile Nicolo Zaniolo’yu da takımda tutmak istediklerini belirtti.

İki futbolcunun da önemli oyuncular olduğunu anlatan Özbek, şunları kaydetti:

“Zaniolo bizim kontratlı futbolcumuz. Dolayısıyla 4 yıl daha Galatasaray’a hizmet edecektir. Elbette çok önemli bir futbolcu ve Galatasaray’ın ileriye dönük planlaması içerisinde olan bir futbolcu. Futbol dünyası içerisinde gelmeler gitmeler mümkün. Sene sonunu beklemek lazım. Icardi de çok öneli bir futbolcu. Galatasaray için şu anda büyük emek veriyor. Taraftarımızın bu futbolcularla ilgili memnuniyetini görüyoruz. Biz de buna ilgisiz değiliz. Galatasaray’ın olanakları çerçevesinde Galatasaray’da kalmaları için elimizden geleni yapacağız.” (AA)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*